O nas
Tel:  518 586 889,   Pon-Pią: 07:00-18:00,  sob: 08:00-14:00
Banner Firmy Remontowo-Budowlanej RMJ Katowice

Firma Remontowo-Budowlana RMJ Katowice

Nasza firma szczyci sie wieloletnim doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej. Poniżej prezentujemy próbkę naszych możliwości. Zapraszamy!

 

Nasze prace, referencje

W ciągu - w międzyczasie - 16 lat naszej działalności wykonaliśmy naprawdę wiele prac: od tych prostych jak malowanie, tapetowanie, czy kładzenie gładzi, do kompleksowych remontów zabytkowych objektów (wewnątrz jak i zewnętrznych elewacji). Naszym atutem jest na pewno nasz personel: stały i niezmienny od wielu, wielu lat. Wysokie standarty, jakie stawiamy sami sobie, gwarantują właśnie wysoką naszych realizacji. Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci. 

Przykładowe prace (kliknij na link)quater600x303

Porozmawiajmy o Państwa planach w naszej siedzibie

Wspomagamy naszych Klientów fachowymi poradami w trakcie ustalania szczegółów Państwa projektów i planów. W tym celu serdecznie zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Panewnickiej / Smolnej w Katowicach - Ligocie (Link do mapy dojazdu
Montaż / zabudowa szafy ściennej

Realizacja projektów

Okres realizacji zleceń zalęży nie tylko od ich zakresu ale niejednokrotnie - np.: przy pracach zewnętrznych od warunków pogodowych. Nie mniej jednak nasi fachowcy z reguły potrafią nie tylko prawidłowo wycenić usługi, ale i wskazać włąściwy okres realizacji projetków.
Na zdjęciu widać naszą ekipę w trakcie prac zabudowy zintegrowanej szafy ściennej. Więcej przykładowych realizacji znajdą Państwo w naszej Galerii zdjęć.

Dodatkowe Menu

Login